KAALUKADU - Kaalukate uus kodu

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri   ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie suurim kaal
Mine lehele 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Evelin
Kaalukadu toetaja
Kaalukadu toetaja

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 10:27:39    Teema: Vasta viitega

Minu rekordkaal on 25. juunil käesoleval aastal 80 kilo. Pikkust on 167 cm. Need, kellel ideaalkaalust paar kilo puudus on siis ka sedavõrd kauem oma söömisi jälginud. Minul näiteks pole veel millegagi hõisata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ampsak

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 10:30:58    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et oma mehega mitu aastat tagasi kohtudes kaalusin u 70 kg, millest KJ alguseks jäi järgi 63 kg ja eesmärk saada oma kaalupiiri algusesse ehk 52 kg juurde. Ei taha elu sees enam nii palju kaaluda, kui olin.
tsuslik
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 10:49:12    Teema: Vasta viitega

kusjuures kaalunumber üksi ei ütle veel midagi, ka pikkus on oluline. mina oma 156cm juures kaalusin 70kg - iga cm 449g

ega see mu praegune number kah teab mis väike ei ole(340g), kuid
tolleaegse püksirihma võin praegu 2 korda ümber kere tõmmata.
Tagasi üles
MilkyWay
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 11:06:03    Teema: Vasta viitega

olen 170 cm ja kui märtsis lõpuks üle viskas ja kj-ga alustasin, kaalusin 88,4 kg. tänaseks hommikuks on sellest järele jäänud 71 kg. tahan saavutada 64-65 kg (aga kui õnnestub, siis ka vähem, kuid pole eriti oluline). tunnen ennast ikka väga saledakesena, vööümbermõõt on 25 cm väiksem! ise ka hästi ei usu Smile
Tagasi üles
ruthakas
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 11:11:45    Teema: Vasta viitega

mina oma elukaaslasega kohutdes kaalusin 52 kilo... maksimumi laias laastus saavutasin kolme aastaga nibin-nambin 70 kg...
hea elu teeb paksuks... eriti kui ei pea palju pead igasuguste argimuredega vaevama ja nii need kilod tulid.... 18 kilo... 3 aastaga.... ma langesin praegu ahastusse... kuna ma ei ole kunagi mõelnud sellele 18 kilole.... ma lihtsalt olen mõelnud, et tuli juurde aga 18... ou my god
pisar tuli silma praegu Crying or Very sad
ma olen vapustatud...
nüüd on motivatsiooni topelt...
igaljuhul... mugavusega tuleb palju juurde... ja psühholoogid on kindlaks teinud, et naine... kellel on kindel partner kaldub pakemaks minema... kuna kindluse tunne on olemas...
minule on see toonud 18 kilo... aga nüüd juba veic maha kah saadud...
oleks siis kaaselajas öelnud, et oled paks... ei ole ta kordagi öelnud mulle seda otse näkku... kuigi oleks vist pidanud... oleks mõistuse varem koju talutanud...
Tagasi üles
Katz
Administraator
Administraator

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 12:23:52    Teema: Vasta viitega

Kui ma esimest korda kaalujälgimise lõpetasin (2002 detsember), olin oma soovkaalus 68 kilo. Hormoonivea tagajärjel olin ma 2003 detsembriks 82 kilo. Vahva eks! Ja seni istun oma 78 peal ja vaid korra sain 76,5 peale. No ei liigu see number allapoole.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kribby
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 12:42:28    Teema: Vasta viitega

Mina olin aasta tagasi peale lapse sündi 85,5 .Aastaga olen siis 76 peale saanud,aga 10 a tagasi umbes 67 kg,tahakski nüüd saavutada seda 67,aga ei liigu 76 kuhugi. Sad
Tagasi üles
potsu
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 17:37:59    Teema: Vasta viitega

Minu maximum kaal oli peale 1.last 71 kg,pikkust on 164cm.Samas kaalus olin,kui läksin 2.last sünnitama.
Enne teist rasedust olin 7 aastat 57-59kg ja olin peaaegu rahul.Korraks olin 56kg ja siis oli tunne SUPER.
Tagasi üles
Awecaz
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 20:30:46    Teema: Vasta viitega

2001a alguses kaalusin 55kg ja 164cm ,siis jäin rasedaks ja peale sünnitus 2a siia -sinna oli kaal 76kg(seda ka veel eelmine aasta augustis)jaanuaris2004 läksin kaalujälgijatesse ja tänaseks olen oma kaalu saanud 60-59kg vahele sooviks 57kg aga salamahti loodan 55kg peale tagasi saada Laughing(pilte võid vaadata fototeraapia alt lk1-polnud ma sugugi PISIKE Laughing )

Viimati muutis seda Awecaz (12 Juuli 2004 20:33:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
babeth
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 20:45:32    Teema: Vasta viitega

minu maksimum oli märtsis- aprillis. Olenevalt kaalus näitas mõni 86 ja mõni 88 kg. Nüüdseks on 10 sellest läinud. Praegu, perega koos puhates ei suuda kõike kontrollida mida söön, kuid püüan vähemalt püsida saavutatud kaalus. Ehk augustis läheb uue hooga allpoole.
Tagasi üles
Awecaz
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Juuli 2004 20:56:51    Teema: Vasta viitega

minagi puhkan kaalujälgijate rühmas kohalkäimisest,just suvi,grillimine jne.sügisest plaanis uuesti rühmas hakata käima,kui muidugi ennem ei saa soovkaalu kätte Laughing sellepärast ongi see foorum SUPER ja siinsed inimesed NIIII TOREDAD JA TOETAVAD Rolling Eyes
Tagasi üles
kerstiin
Külaline

PostitusPostitatud: 14 Juuli 2004 9:41:11    Teema: Vasta viitega

suurimat kehakaalu omasin nädal enne teise lapse sündi 99 kg, peale sünnitust läks vast kümmekond kilo alla, kuid nii 85-90 kilo kanti jäin ilmsel pikkadeks aastateks. Ametliku KJ tulemusel langes kaal 68 -ni.kuid siis mõni aasta tagasi hakkas taas tõusma-kiire-kiire, stress jms. ning nüüd enne jõule hakkasin taas iseseisvalt jälgima(et rohkem juurde ei tuleks), kaal oli kerkinud 81-82 kg piirile.Juurde ei tulnud, maha ka ei läinud. Liitudes siia foorumisse on siiski üle kivide -kändude kaal 77-le langenud.Esmane soov ikka taas vähemalt 70 kätte saada(1,76 pikkusele üsna mõistlik)- siis on aeg uusi sihte võtta
Tagasi üles
sillerdaja
Kaalukadu toetaja
Kaalukadu toetaja

PostitusPostitatud: 14 Juuli 2004 9:44:49    Teema: Vasta viitega

minu suurim kaal oli yle-eelmisel suvel - pikkust 171 ja kaalu oli siis 83kg Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kaalukas p2ike
Külaline

PostitusPostitatud: 14 Juuli 2004 13:15:42    Teema: Vasta viitega

minu kõige suurem kaal oli 73,9 minu 152 cm pikkuse juures oli seda ikka liiga, liiga palju, kusjuures ma nägin peeglist küll, et olen liiga paks, aga see ei jõudnud kuidagi üles, ajju, enda meelest olin ma ikka seesama pisike inimene, kes ma alati olen olnud, aga kodus kõik rääkisid, et mine kaalujälgijatesse, siis lõpuks võtsin end kokku ja ikka läksin ja see kaalunumber ehmatas ikka ära küll. Nüüdseks olen juba 5 kilo alla saanud ja kuigi tee on veel ees pikk, tegelik eesmärk on 48 kg, siis annab see 5 kg ennast ka väga positiivselt tunda, riided, mida varem ei unistanudki enam kanda, lähevad juba selga ja mu punased püksid, mis said ostetud siis, kui ma olin oma paksuks minemisega poolel teel, lähevad juba vabalt jalga ja natu-natukene on isegi juba suured Very Happy
Tegelikult on kaalust alla võtmine, imelihtne, kas te pole märganud? Ja see rõõm väiksema ja ilusama iseenda üle kaalub kõik kiusatused üle.
Tagasi üles
crazy

PostitusPostitatud: 14 Juuli 2004 13:50:54    Teema: Vasta viitega

Eelmine suvi sain maksimumi - 77 kg ja pikkust mul 175.5 cm. Ja nüüd olen ligi pool aastat kõikunud 63-64 kg kandis.
Tahaks 59.. Embarassed
Ja eile lõpuks viisin "paar" korralikumat seelikut, viigipüksid ja veel mõned asjad õmbleja juurde, et kui peaks juurde võtma, ei läheks enam midagi selgagi!!! Laughing Laughing Laughing

tsuslik - ma märkasin ka, et endise nr 42 asemel läheb nüüd ka nr 41 king jalga 8)
p6rgukiz
Külaline

PostitusPostitatud: 14 Juuli 2004 20:26:32    Teema: Vasta viitega

Mina siis olin peale lapse sündi (9,5 aastat tagasi) 107 (selle kaaluga läksin sünnitusmajja ja tulin tagasi ka Razz), siis tõusis kaal 115´ni ja püsis aastaid vahelduva eduga. 2003 novembris läksin jälgijatesse (kolmas kord juba), võtsin maha 11 kilo, siis jätsin kolme kuu pärast pooleli ja sain mõne kuuga 6kg tagasi ja nüüd olen paar kilo üle saja, eesmärk juuli lõpuks alla saja olla ja siis PIKK tee eesmärgini ehk saleduseni Smile
Tegelt ma terve elu potsakas olnud, a see ei ole vabandus Very Happy Enam mitte... Smile

Kui ei proovi, ei saa ka teada Wink
Tagasi üles
Maki
Kaalukadu toetaja
Kaalukadu toetaja

PostitusPostitatud: 15 Juuli 2004 1:00:34    Teema: Vasta viitega

Mnjah. Minu suurim nummer oli sünnitama minnes - 84 kilo (enne 52). Aga tookord oli kõhus ka kõike topelt Smile. Hiljem jäin kõõluma nii 72 kilo peale ja see ei meeldinud üldse. Kaalujälgijatega liitudes sain kaalu 59 kilo peale ning jäin siis loorberitele puhkama. Ja tasapisi jälle kosuma. Käesoleva aasta veebuari alguses näitas kaal 70 - prr Embarassed
Ja nüüd siis pingutan (tõsi küll - ilmselt siiski mitte piisavalt Evil or Very Mad )meie toreda foorumiseltskonnaga enda seatud eesmärgi poole.
ida_k
Külaline

PostitusPostitatud: 15 Juuli 2004 21:06:16    Teema: Vasta viitega

Mu rekordkaal on 103 Embarassed 175 cm pikkuse juures. Miinimum 59 kg kunagi kj-s auliikmeks saades. Praegune eesmärk on veidi reaalsem, 70 kg, mis on minu pikkuse ja kehaehituse juures selline normaalne kaal. Praegu olen poolel teel sinna, jaanuaris veel 103 ja nüüd juulis siis 86,5. Aga väga visalt läheb see kaal, varemalt kaalu jälgides läks ikka iga kuu vähemalt 4 kg maha, nüüd ei saa mõni kuu üldse edasi.... aga eks see ole jällegi hea, tasa sõuad, kaugele jõuad.
Tagasi üles
Anonymous
Külaline

PostitusPostitatud: 16 Juuli 2004 23:13:56    Teema: Vasta viitega

Mina kaalu ei jälginud (elu tuleb ju nautida, teda vaid kord), viskasin teise hoopis minema, sest rikkus tuju ja valetas. ©oki sain, kui pidin kärmelt uue kostüümi ostma ja nägin ennast riietuskabiini halastamatus halogeenvalguses.Väkk Sad Ja riiete number kah märkamatult 4x suurenenud..kaal näitas 69 Embarassed Embarassed Embarassed

Viimati muutis seda Anonymous (07 Detsember 2004 16:12:51). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
josie
Külaline

PostitusPostitatud: 17 Juuli 2004 19:42:13    Teema: Vasta viitega

minu suurim kaal on olnud 97 kilo (olin välismaal lapsehoidja, istusin päevad läbi põngerjatega majas ja kugistasin igavusest toitu sisse). ja nüüd kõigun pidevalt 75-85 vahel... Sad
parima kaalu täiskasvanuea ajal sain kätte, kui olin 67- ja isegi see oli minu jaoks super (mäletan, et vööümbermõõt oli tollal 67 sentimeetrit..... nyyd ei kavatsegi igaks juhuks mõõta.....) Sad
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 38

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes