KAALUKADU - Kaalukate uus kodu

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri   ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie suurim kaal
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tulkinikene
Külaline

PostitusPostitatud: 21 Juuli 2004 13:28:55    Teema: Vasta viitega

Hetkel olen 75kg 160 cm pikkuse juures Sad , seda on ikka palju!!!! Mingi 2 aastat tagasi olin 85 kilo ,siis otsuistasin, et midagi enam ei söö ,kõik oksendan välja Evil or Very Mad Kaal langes mingi 3 kuuga 61 kiloni...mnjha aga magu kannatas valudes!!! Siis mõtlesin, et aitab, nüüd enam ei oksenda...tuligi 10 kilo kohe juurde!!!! JA nüüd maadlen oma 75 kilo juures...ei liigu alla ega üles:((( JA pean patu üles tunnistama.....siiani ei saa sellest oksendamisharjumusest täiesti lahti....ikka kui suurem õigimine on...lähen potti Embarassed
Ärge teie seda tehke
Tagasi üles
kasutajake
Külaline

PostitusPostitatud: 23 Juuli 2004 23:05:41    Teema: Vasta viitega

Kõige raskem suutsin olla enne sünnitust 75,5 kg no ja üllatus oli suur kui haiglast koju jõudes huviga kaalule ronitud sai ning 10,5 kilo oligi kadunud nagu niuhti. Samas mõned kilod ikka üle jäid ...
Aga aastaid tagasi peale keskkooli sai ühel suvel paisuma hakatud ja siis kaalusin 67 kilo - oli küll raske olla. Aga siis talvel armusin ja kilod kadusid kuidagi veidralt minema nii, et olin lausa 52 kilo lõpuks(see ei olnud enam niiväga mõnus).
No ja hiljem olen kõikunud 58-65 kilo vahel ja pean tunnistama, et kõige mugavam ja parem on olnud 58 kilosena.
Tagasi üles
kikukas
Külaline

PostitusPostitatud: 27 Juuli 2004 0:15:28    Teema: Vasta viitega

Selle aasta 5. jaanuar - 75 kilo! Aitas! Lõpp!
Tagasi üles
patakas
Külaline

PostitusPostitatud: 27 Juuli 2004 9:44:11    Teema: Vasta viitega

Jah, tõepoolest ma ei pea põdema. Olin täna hommikul kaalul, vaatasin 93 kg. Ei ole ma ikka kätte saanud seda tunnet, et vot nüüd alustan, muutkui ootan ja vaatan. Kuigi kunagi KJ rühmas seletati asja nii - kui võtta kalender ning hakata ostima sobivat aega, millal alustan, siis jäätki otsima, sest aeg-ajalt on meil pühad, siis lähedaste, sugulaste, sõprade sünnipäevad jne.,jne. - nii, et alustada tuleks kohe, kui mõte tuleb. Hommikul pale sööki võiks kohe nagu alustadagi, aga lõuna ajal on kõht juba nii tühi, et ......
Tagasi üles
Edsa
Külaline

PostitusPostitatud: 27 Juuli 2004 12:47:49    Teema: Vasta viitega

patakas kirjutas:
Jah, tõepoolest ma ei pea põdema. Olin täna hommikul kaalul, vaatasin 93 kg. Ei ole ma ikka kätte saanud seda tunnet, et vot nüüd alustan, muutkui ootan ja vaatan. Kuigi kunagi KJ rühmas seletati asja nii - kui võtta kalender ning hakata ostima sobivat aega, millal alustan, siis jäätki otsima, sest aeg-ajalt on meil pühad, siis lähedaste, sugulaste, sõprade sünnipäevad jne.,jne. - nii, et alustada tuleks kohe, kui mõte tuleb. Hommikul pale sööki võiks kohe nagu alustadagi, aga lõuna ajal on kõht juba nii tühi, et ......

me sinuga täitsa ühesugused, kaalun momendil 91-92, mõtted on samad aga see seltskond siin on aidanud õigele lainele saada, tänud teile kõigile, kes te viitsite siin kribada
Tagasi üles
manni
Külaline

PostitusPostitatud: 27 Juuli 2004 13:16:09    Teema: Vasta viitega

minu max kaal oli 75 kg (168 cm pikk) kui läksin märtsi lõpus rühms. no see oli tõesti ka viimane piir. praeguseks olen alla võtnud u 8 kg, aga olen ikka veel paks, aga vaadates talvel tehtud pilte on väike erinevus sees. ei tea, kuidas siis üldse julgesin ringi käia. kaalu tahaks saada 57-58-ni , nagu olin 4 aastat tagasi. loodan, et üks kord see ikka juhtub, kuigi väga aeglaselt liigub.
Tagasi üles
pax tibi
Kaalukadu toetaja
Kaalukadu toetaja

PostitusPostitatud: 28 Juuli 2004 22:30:49    Teema: Vasta viitega

manni kirjutas:
minu max kaal oli 75 kg (168 cm pikk) kui läksin märtsi lõpus rühma.

Minu kaal oli selline 6 aastat tagasi (pikkust on sama palju). Siis môtlesin, et olen niiii paks, saaks ainult mingil moel kaalu alla... Nüüd kaalun 110, vahepeal olin lausa 115 kg, ja môtlen, kui sale ma ikka 6 aastat tagasi olin, kaaluks ma praegu 75 kg... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
triin
Külaline

PostitusPostitatud: 28 Juuli 2004 23:24:30    Teema: Vasta viitega

p6rgukiz kirjutas:
[Pole mõtet omale kuupäevi ja aastaid ette võtta, lihtsalt ühtlasedlt edasi rügada eesmärgi poole. Ja lõpuks see juhtubki Smile Kui vaid ise tahad ja väga Very Happy Nina ei tohi väikestest tagasilöökidest norgu lasta... Smile

aga minu arvates just tuleks eesmärgistada ja siis need eesmärgid ka täita. siis ei lähe nii, et vat sellel sünnipäeval ikkagi söön ja kuna halb tuju, siis jälle söön jne. Kui oled eesmärgi püstitanud nõua endalt selle täitmist, kui ikka ei lähe nagu vaja, siis pead veel rohkem pingutama. lähed jooksma. ja kui see ei aita jooksed kaks korda päevas. jooksed või päev otsa ,et eesmärki saavutada! A see eesmärk muidugi peab reaalne olema.
Tagasi üles
p6rgukiz
Külaline

PostitusPostitatud: 29 Juuli 2004 4:02:14    Teema: Vasta viitega

Ei ei...Smile ma rääkisin sellest, et kui keegi paneb omale kuupäevaliselt paika, et vot, nt 17.august see aasta olen ma veel 10 kilo kergem, siis nii ei saa... aga loomulikult, eesmärgid on meil kõigil ju... ja selleks need on, et neid täita... Smile
Tagasi üles
dagi
Külaline

PostitusPostitatud: 29 Juuli 2004 10:29:12    Teema: Vasta viitega

Kui ma rasedaks jäin kaalusin kõigest 57kg, kui sünnitama läksin oli kaal tõusnud 96 kg peale. Siis kui laps sai poole aastaseks, hakkasin kodus kaalujälgijaks ja praegu, kui laps on saanud 2 aastaseks kaalun 55kg. Lahe! Very Happy
Tagasi üles
siilipidaja
Külaline

PostitusPostitatud: 29 Juuli 2004 16:44:35    Teema: Vasta viitega

Nädal tagasi kaalusin 86 kg (164cm). Olen nädala tubli olnud ja praegu 85kg. Aga kaalujälgimist alustada on see vist neljas kord. Parematel aegadel olen ikka 60-kanti olnud. Liitun siin teiega ehk õnnestub korralik olla.
Tagasi üles
Ceitlin
Külaline

PostitusPostitatud: 30 Juuli 2004 14:19:55    Teema: Vasta viitega

hei siilipidaja Smile
muidugi õnnestub, siin kõik kõigile toex ! Laughing
Tagasi üles
siilipidaja
Külaline

PostitusPostitatud: 30 Juuli 2004 14:22:47    Teema: Vasta viitega

Jah seepärast siia tulingi, et toetust saada, nagu näha üksi ei kõlba kuhugi. Lihtsalt ei õnnestu.
Tagasi üles
nirk
Külaline

PostitusPostitatud: 04 August 2004 9:52:45    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile, see on minu esimene postitus siin foorumis.
Minu suurim kaal on olnud 64 kg (kuskil 15 aastaselt), siis tuli suur armumine peale ja kaal langes nagu niuhti ilma eriliste pingutusteta 56 peale Very Happy .
Praegu kaalun kuskil 58,5 kg ja tunnen ,et seda on natuke palju minu jaoks. Kuigi mu unistuste kaal on 55 kg, mis on ju täiesti käega katsutav, siis on ikka jube raske ennast kokku võtta ja korralikuks hakata. Aga see foorum siin annab jõudu juurde Wink .
Hea on näha ,et teistel on täpselt samasugused probleemid ja ahvatlused kui minulgi ja teie saate hakkama!
Mina saan ka siis, ükskõik kui kaua see ka aega peaks võtma Rolling Eyes
Ükskord võidame niikunii Exclamation
Tagasi üles
Sonja Hell
Külaline

PostitusPostitatud: 04 August 2004 17:02:09    Teema: Vasta viitega

Pole iial sale olnud. Paksust tüdrukust sai paks naine. Lohutada ju võib, et head inimest peabki palju olema ja bla-bla-bla... Rekord oli 92,5, seda sel kevadel. Praegu 85. Tahaks jõuda 65-ni. Jeekim, 20 kilo! Teoorias on kõik selge, praktikas olen nõrgavõitu. Ja liigutamisega on kah nagu ta on. Embarassed Meelsamini istun toas ja loen. Tean küll, et peaks oma kere välja lohistama, aga ei see aita. Varsti saab tööle mindud, siis tekib vähemalt kindel päevarütm ja köögist kah kaugemal.
Tagasi üles
kaidri
Külaline

PostitusPostitatud: 06 August 2004 13:39:29    Teema: Vasta viitega

kui mina omale peale suurenemist ( mis juhtus ülikooli esimese-teise kursuse ajal, sest sõin umbes 16 tundi päeav igasugust jama sisse Embarassed) esimese kaalu sain, mehhaaniline ja puha, näitas see hooti kuni 98 kg, kui hakkasin teadlikult kaalu langetama, oli nr-iks 96, mine sa nüüd võta kinni, mis tegelikult oli, sest eks need meh. kaalud valetavad seda rohkem, mida raskemat massi kaalub.. Confused
Tagasi üles
EneM
Külaline

PostitusPostitatud: 06 August 2004 15:13:57    Teema: Vasta viitega

Nojah, ma ületan enamust. Maximum kaal 99,6 kg (1,73m), seda 28.02.2004, kui liitusin teist korda kaalujälgijatega. Olen alati trullakas olnud, tegelikult lausa paks. Ei ole ka lapsi, et rasedust põhjuseks saaks tuua, lihtsalt, liiga palju söödud. Paks laps ilus laps või kuidagi sedamoodi. Põhikooli lõpetasin 87kg. Keskkoolis võtsin küll 79 kg peale, kuid lõpetasin ikka 93 kg, kõikumistega alla poole seisis see kaal pikalt, siis läksin tööle ja kuidagi muuseas tulid need ülejäänud kilod. Viimasel rühma kaalumisel olin 91,7 kg, mis oli kuskil kaks kuud tagasi, kui täna hommikul kaalule läksin olin 96,2 Embarassed Sad , Nii et alates tänasest uuesti punkte lugema. Soovkaal on oi-oi kui kaugel.
Tagasi üles
Mariel

PostitusPostitatud: 08 August 2004 13:23:34    Teema: Vasta viitega

Minu kõige kõrgem kaalunäit oli 1998.a. - 108 kg. (pikkus 165). Kaalujälgijates sain 2001.aastaks kõik normi. Praeguseks olen jälle 85 kg ja püüan nüüd omal käel hakkama saada. Esialgne eesmärk oleks 70 kg. Kaalujälgimise materjalid on kõik alles ja nii ma tuletangi jälle seda kõike meelde, mida kunagi sai kogetud. Tublid olete kõik siin. Avastasin alles täna, et selline tore lehekülg on olemas. Sellest on kindlasti abi kui tunned, et pole ainuke, kes kimbus kehakaaluga.
Tagasi üles
Anonymous
Külaline

PostitusPostitatud: 11 August 2004 17:37:16    Teema: Vasta viitega

Tervist siis ka minupoolt,

kõige suurem kaalunäit on olnud oma 165 cm lühisuse juures 133kg, aasta 2003, hetkel kusagil 120 piirimail, suhteliselt hiljuti nägin ka numbri 115 ära aga ajutiseks vilgatuseks ta jäigi. Elutempo hetkel sassis, või siis pigem, et puhkusel Smile

Aga ükskord me võidame nagunii
Tagasi üles
Mariel

PostitusPostitatud: 15 August 2004 17:20:06    Teema: Vasta viitega

maximamma kirjutas:
rühmas käies oled oma probleemidaga terve nädala üksinda, aga siin on iga minut keegi toeks.

Täitsa nõus maxikas Very Happy
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 38

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes