KAALUKADU - Kaalukate uus kodu

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri   ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie suurim kaal
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Maki
Kaalukadu toetaja
Kaalukadu toetaja

PostitusPostitatud: 15 August 2004 17:58:03    Teema: Vasta viitega

maximamma kirjutas:
aga siin on iga minut keegi toeks

Vaat see on ka see, mis minulegi hästi sobib.
Kui libastumise tunne, siis kohe näiteks patukahetsuse nurgakest lugema... ja kui küsimusi, siis saab foorumist jällegi abi Smile
Ja üleüldse - SIIN ON TORE SELTSKOND Smile
Anonymous
Külaline

PostitusPostitatud: 15 August 2004 20:46:30    Teema: Vasta viitega

minul kõige suurem kaal olnud 69 kg. (165 cm olen pikk) hetkel olen 66 ning kaal kõigub siia-sinna. kõige vähem viimasel ajal on olnud 62,5. oleks tore mingisugunegi stabiilsus saavutada Confused
Tagasi üles
Anonymous
Külaline

PostitusPostitatud: 18 August 2004 14:04:58    Teema: Vasta viitega

Kui 3 aastat tagasi mehega tutvusin, kaalusin 56 kg (pikkus 1.70) . Aga enne seda käisin jooksmas ka, kus kaotasin 13 kg.
Sellel kevadel kaalusin 77 kg, nyyd hakkasin taas jooksmas käima ja tervislikult toituma.
Hetkel kaalun 70 kg, eesmärk oleks esialgu 65 peale saada ja kyll siis saab edasi juba möelda Laughing

Suur tykk pidi suu löhki ajama, seetöttu ei sea endale eriti suuri eesmärke korraga! Exclamation
Tagasi üles
BlueGirl

PostitusPostitatud: 18 August 2004 19:50:27    Teema: Vasta viitega

Arvan, et see on hea teema küll oma postitustega alustamiseks... minu kõigi aegade kõige suurem kaal oli selle aasta märtsis, kui hommikul riieteta kaalule astumine näitas 92,5kg... ei taha mõeldagi, mida see veel õhtuks näitas... praeguseks kaal 82kg +/-0,5kg... pigem küll miinus Very Happy Oma täiskasvanu elus olen kõige vähem kaalunud 64 kilo... see oli peale mu siiani esimest ja viimast kaalulangetamiskuuri 4 aastat tagasi... tookord sai silmad punni aetud, kui kaal 81.5 näitas... seekord siis 10 kilo rohkem, enne kui end kätte võtsin... seega tookord 17 kilo maha ja seda vähem kui 3 kuuga... tagasi saamine võttis märkimisväärselt kauem aega... Razz Seekord püüan asja kuidagi rahulikumalt võtta, loodetavasti on siis tulemus püsivam. Kaalujälgijates pole olnud, olen ise uurind siit ja sealt... nagu väike toitumisteadlane... siinkohal soovitakski eriti TTÜ toiduainete instituudi toitumissoovitusi kõigil lugeda, sest tundub, et enamus on siin eriti kiivalt kinni kaalujälgijate punktisüsteemis. Ise olen praeguseks leidnud sellise kesktee süsteemi, et tunnen, et ei pea endale midagi keelama, kõht on täis ja toit tõesti mitmekesine, siiani ei vahi ühtegi punkti ega ole viitsind ka kaloreid eriti lugeda. Vähemalt hetkel olen postiviiselt meelestatud Smile ja 10,5 kilo läind Very Happy

Loodan, et seekord on sellisel pikaldasel, konarlikul ja raskel kaalulangetamise teel ka siit abi... hea meel, et teid leidsin Very Happy

Viimati muutis seda BlueGirl (30 August 2004 14:10:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sõstrake
Külaline

PostitusPostitatud: 19 August 2004 9:46:36    Teema: Vasta viitega

olen juba keskkooli ajast alates kaalunud 50-52 kg, pikkust 158 cm. Lapsedki sünnitasin ja kaaluga ei juhtunud midagi hullu, aga siis...ei tea kas 35 mõjus nii hullult rasvade kogunemise tempole või see, et 5 aastat igal õhtul koolis istusin, aga tasapisi hakkasin märkama, et tuleb aga uusi riideid osta, sest vanades ei tunne ennast enam hästi. Nii see siis pikkamööda saabuski, et poest oli jube raske midagi ilusat leida, tundus, et kõik on ainult imepeenikestele mõeldud. Eelmisel suvel, täpselt aasta tagasi, kui kaaluseier 60 peal oli, otsustasin et aitab. Praeguseks aastaga kaalukaotus 10 kg, paar kilo võiks veel minna... :
Tagasi üles
ella
Külaline

PostitusPostitatud: 19 August 2004 16:09:15    Teema: Vasta viitega

Jaanuari alguses kaalusin 69 kg (pikkus 172 cm), tänaseks olen 59-60 ja peaaegu rahul.
Kaal hakkas tasapisi juurde tulema paar aastat tagasi, siis kui ülikool oli lõpusirgel ja sain oma esimese töökoha ja elu muutus istuvamaks...
Siin kommentaare lugedes tundub, et ega see praegune kaal mul püsima ei jää... et raseduse ja lapsega tulevad need ülekilod niikuiniii ...
Tagasi üles
lempster
Külaline

PostitusPostitatud: 30 August 2004 13:09:55    Teema: Vasta viitega

et siis kaalusin 75 kg ja olin siis 165 cm pikk
hetkel kaalun 63 kg ja olen 166 cm pikk
Wink
Tagasi üles
Ambroosia
Külaline

PostitusPostitatud: 30 August 2004 13:26:44    Teema: Vasta viitega

29. november 2003 - 89,6 kg - siis alustasin jälgimist
30. august 2004 ehk siis täna - 71,6 kg.
Pikkust 163 sentimeetrit.

Ühesõnaga jätkan samas vaimus ja saan hakkama Smile
Tagasi üles
myrakaru
Külaline

PostitusPostitatud: 30 August 2004 14:42:19    Teema: Vasta viitega

Rekord vahetult enne sünnitama minekut 79kg (pikkust 164), peale sünnitust rekord 74kg, täna 71kg. Enne rasedust oli kaal keskmiselt 60kg.
Tagasi üles
marka
Külaline

PostitusPostitatud: 30 August 2004 19:02:04    Teema: jah Vasta viitega

Minu arust loeb ainult see, millises kaalus ennast hästi tunned. Tähtis on pikkus ja ka vanus. Olen 46 ja tunnen end oma 1.72 pikkuse juures 75-76 kilo kaaludes jumala hästi. Vähem ei võikski olla, siis on juba põsed täitsa lohkus. Nüüd aga maadlen kaaluga, mille hankisin omale mõtlematult juurde selle suvega puhkuse ajal grillimise ja selle kõrvasega Embarassed
Tagasi üles
Anonymous
Külaline

PostitusPostitatud: 04 September 2004 18:22:08    Teema: 170 cm Vasta viitega

Maksimum on olnud üle 96 ma ei tea kui palju, ei julgenud enam kaalule astuda, enne seda olin just 86 pealt 63 peale võtnud, aga rumal hakkasin taas sööma ja nii see rekord tuli. Hetkel ca 72 aga pole rahul, tahaks 60 kanti ja kui ma tuttavaid näen, kes sama pikkuse juures on 52 siis teeb kadedaks küll, aga ma ei usu et ma kunagi nii kaugele jõuan
Tagasi üles
cathy
Külaline

PostitusPostitatud: 06 September 2004 21:28:58    Teema: Vasta viitega

no nii Terekest kõigile!! leidsin kogemata selle lk ja tahaksin ka väga teie sekka,aga te siin kõik minu meelest nii pisikesed ,mul kaalu hetkel 139 kilo ja pikkust 1.69 Embarassed sellest kaalust aga viimased neli kilo on lisandunud kuuekuu rasedusega,see selleks,tahaks nii väga ka alla võtta olen seal kj rühmades käinud miski 15 kilo alla võtnud ja siis sama moodi jätkanud a kõik tuleb tagasi Rolling Eyes arsti sõnul ka kõik korras ei ole ,minu tervisega nimelt ,arvavad et miskine hormoonide jama jne .aga ei taha neid uskuda kuidas teised kõik alla saavad võetud???teie kirju lugedes jäi mulje et siin nii sõbralik rahvas ja otsustasin proovida ,et äkki õnnestub siin teie nippe lugedes miskit saavutada Wink
Tagasi üles
kirtty
Külaline

PostitusPostitatud: 06 September 2004 21:42:30    Teema: Vasta viitega

Minul on olnud max kaal 102, aga seda siis 9kuud rasedana Smile Peale sünnitust langes 90 peale, aga sõin 5kg juurde. Nüüd prooviks alla võtta ja soovkaalu hiljem ka säilitada.
Tagasi üles
Kiks
Külaline

PostitusPostitatud: 06 September 2004 22:31:59    Teema: Vasta viitega

Ohhh...päris isiklik rekord on läbi aegade olnud 91 kilo (6 aastat tagasi ja ei olnud ma siis rase ega äsjasünnitanud). Kuna mul pikkust vaid 157 cm, olin siis niisama pikk kui lai... Embarassed
Tagasi üles
mammu
Külaline

PostitusPostitatud: 15 September 2004 12:02:39    Teema: Vasta viitega

Kõige rohkem kaalusin raseduse ajal 81 kg.Pärast lapse sündi kadus sellest 6 kg. Laps ise kaalus sündides 4, 620. Pikkust on mul 1.57
Tagasi üles
Marfa

PostitusPostitatud: 21 September 2004 14:20:20    Teema: Vasta viitega

Mul maksimumkaal siiani 96kg 1.70 pikkuse juures, mis tuli küll teist last oodates, aga miskipärast peale sünnitust nagu lahkuda ei tahtnud Sad Nüüd, seda meeldivat Kaalukate seltskonda kohates, olen suutnud end 88kg kanti siirdada, kuid väga aegamööda lahkuvad need "kaunid" kurvid. Ainuke lootus, et siis ka jäädavalt lahkuvad Laughing
Millu
Külaline

PostitusPostitatud: 21 September 2004 15:57:35    Teema: Vasta viitega

minu suurim kaal oli 117,6, kui alustasin teiega nädal tagasi ja juba liigub kaal allapoole, olen üsnagi rahul praeguse langusega -2,5 Exclamation (täna hommikue seisuga, aga mis reedeks saab eks see ole näha)
Tagasi üles
mele
Külaline

PostitusPostitatud: 21 September 2004 16:04:36    Teema: Vasta viitega

Minul ongi praegu lagi. Selline tunne on, et olen maailma kõige raskem inimene. 179 pikkuse juures on võimalik mu 140 kilo päris sirgeseljaliselt kanda, aga kokku teeb see maailma kõige pikema ja paksema naise. Tean, et see nii pole, aga ikkagi Embarassed
Mis ma ikka oskan öelda.... now or never. Twisted Evil
Tagasi üles
v2ike

PostitusPostitatud: 21 September 2004 18:47:28    Teema: Vasta viitega

Embarassed Suurim kaal oli 69,7 kg. Jummala eest, mitte kunagi enam ei taha ma seda numbrit näha, kui kaalule astun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
at911
Külaline

PostitusPostitatud: 22 September 2004 14:15:31    Teema: Vasta viitega

täna hommikul olin 101.6. ahastus tuli peale. Hakkaks vist kaalujälgijaks .
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 38

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes