KAALUKADU - Kaalukate uus kodu

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri   ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie suurim kaal
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nette
Külaline

PostitusPostitatud: 30 August 2009 15:08:16    Teema: Vasta viitega

Pikkust 176, suurim kaal on olnud umbes 72kg Confused ei taha mõeldagi sellele Confused
Tagasi üles
heky
Külaline

PostitusPostitatud: 16 September 2009 19:30:10    Teema: Vasta viitega

Jõulude ajal olin midagi 67-68. See oli ikka minujaoks väga jube, vähemalt tagantjärele mõeldes. Ma ei tundnud end äragi. Rolling Eyes
Tagasi üles
merksu

PostitusPostitatud: 08 Oktoober 2009 18:46:17    Teema: Vasta viitega

kunagi kurtsin siin oma suurimat kaalu 66-67, midagi sinna kanti aga poleks uneski osanud näha, et sünnitama minnes kaalun 95kg, kuigi peale sünnitust nädal aega hiljem kaalusin juba 85 ja sealtmaalt hakkasin siis kaloried lugema ja kaalu jälgima, muidugi mitu kuud läks mööda, kui ma ringi veeresin sõna otseses mõttes, enne kui end käsile võtsin...Koohutav, lubasin endale, et eladeski ei lase kaalu enam sellise piirini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kolli

PostitusPostitatud: 15 Oktoober 2009 22:01:47    Teema: Vasta viitega

minu suurim kaal on olnud umbes 75 kg või natuke peale oma 159 cm kavu juures.
see oli siis eelmise aasta lõpp ja selle aasta esimesed kuud nii.
siis tuli tore viirus,mis viis igasuguse söögiisu ja sealt maalt hakkasin mõtlema ,et peaks üsna lihtne olema hakata dieeditama ja kaalu langetama.
Kuigi dieeditamisest ei tulnud midagi välja sest pole eriline loobuja,kuid kaalu sain langem Smile nüüd täna olin 63 komadega Smile ja tahaks selle aasta lõpuks või uue alguseks ka selle kuue ära kaotada sealt eest ja minna üle numbrile viis:P
calexia
Külaline

PostitusPostitatud: 23 Oktoober 2009 14:09:57    Teema: Vasta viitega

Suurim kaal mis minul olnud on on kusagil 107 kilo. ise olen 182 pikk.
Peale keskkooli suutsin kaalus alla võtta üle 30 kilo. Praegusel hetkel on juurde tulnud kuskil 6-7 kilo aga kavatsen asja jälle käsile võtta ning saavutada kaal, millega rahul olen.
Tagasi üles
Scorpia
Külaline

PostitusPostitatud: 23 Oktoober 2009 19:14:35    Teema: Vasta viitega

Suurim kaal ongi olnud 94 kilo, siis käis klõps läbi, et ei tahaks ju kuidagi näha kolmekohalist arvu kaalul. Ise olen 160cm pikk Confused
Kilod tulid küll raviga juurde aga see ei olnud lohutav, eks ma mingid kilod ikka sõin ka juurde, ainult ravimeid oleks ka patt süüdistada. Ehkki nii oleks kergem mõelda, et ega ma ise ju süüdi ei ole Laughing
Tagasi üles
briksu

PostitusPostitatud: 24 Oktoober 2009 11:56:11    Teema: Vasta viitega

suurim on olnud 68kg (168cm)
Tagasi üles
hallitus
Külaline

PostitusPostitatud: 29 Oktoober 2009 19:38:54    Teema: Vasta viitega

108 on suurim.. aga tegelen sellega juba
Tagasi üles
uusmina

PostitusPostitatud: 30 November 2009 0:54:23    Teema: Vasta viitega

Minu suurim kaalunumber oli 97 kg, see oli siis 2008 aasta novembris.
Külaline

PostitusPostitatud: 11 Jaanuar 2010 12:58:19    Teema: Vasta viitega

84 kg. Siis tuli ka see äratundmine, et nii edasi minna ei saa.
Tagasi üles
green_apple
Külaline

PostitusPostitatud: 11 Jaanuar 2010 14:25:57    Teema: Vasta viitega

Suurim ja häbiväärseim kaal terve elu jooksul selle aasta 01.jaanuar 73.0 kg Embarassed
Tagasi üles
leana20
Külaline

PostitusPostitatud: 12 Jaanuar 2010 22:23:47    Teema: Vasta viitega

rekordkaal oli ka sünnitama minnes mingi 95 ...ja eelmine aasta jaanuaris oli 80 jube kuidas inimene saab end käest lasta Shocked
Tagasi üles
merksu

PostitusPostitatud: 12 Jaanuar 2010 22:25:16    Teema: Vasta viitega

no, kui rasedusega tuli, mis sa siis ikka siunad ennast enam. Hea, et nüüd tegeled vähemalt allavõtmisega Smile
Tagasi üles
mingimann

PostitusPostitatud: 13 Jaanuar 2010 0:00:53    Teema: Vasta viitega

mingimann kirjutas:
Max kaal on olnud 98kg. Karm oli asi sellepärast, et ma olin siis 16 aastane. Raske periood :S
Rumal laps olin... tšeburekid ning rasvased lihapirukad olid minu paradiis Very Happy
Enam nii ei tee..

Mnjah... see oli aastal 2005, kui selle kirjutasin. Nüüdne reaalsus on karmim... 109 kg Doubt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
piggy
Külaline

PostitusPostitatud: 13 Jaanuar 2010 0:04:19    Teema: Vasta viitega

Minu suurim kaalunumber oli 96 kilo, kui juba neljas kord seda kaalul seistes nägin .. siis alles hakkas häirekellake andma märku .. pikkust 170 cm.
Tagasi üles
GoPlanet

PostitusPostitatud: 14 Jaanuar 2010 22:25:17    Teema: Vasta viitega

Paar aastat tagasi 86 kg. Sad Enam kunagi ei kavatse ma ennast nii käest ära lasta ja taaskord seda numbrit kaalul näha
Tagasi üles
Color-blind
Külaline

PostitusPostitatud: 15 Jaanuar 2010 22:11:32    Teema: Vasta viitega

76kg on suurim mis olnud, paar kuud tagasi.
Tagasi üles
tiuksuke
Külaline

PostitusPostitatud: 24 Jaanuar 2010 22:03:15    Teema: Vasta viitega

79 kg oli talve alguses, see masendas tõsiselt. Enne teise lapse saamist, vaid kaks aastat tagasi olin 62 kg. Praegu kaalun 76 kg ja rohkem ei suuda ennast üksi taltsutada, sellepärast liitusin kaalukatega. Teiste edulood ja nipid ehk innustavad mindki.
Tagasi üles
Mann89
Külaline

PostitusPostitatud: 26 Jaanuar 2010 14:12:56    Teema: Vasta viitega

Suurim on siis 102 kg. Tekitas väga suure paanika:S ja siiski on see mu enda süü, et ma nii kogukas olen ennast lasknud.
Tagasi üles
rozymon
Külaline

PostitusPostitatud: 07 Märts 2010 1:04:44    Teema: Vasta viitega

Minu kõrgeim kehakaal on olnud umbes 116 kg (eelmise aasta sügisel). Ma mõtlesin tihti, et "homme hakkan dieeti pidama ja end rohkem liigutama". Ilmselgelt ainuüksi mõtlemisest jäi väheseks. Veidi enne jõule oli mul aga selline pingeline aeg, mistõttu kaotasin paariks nädalaks söögiisu ning harjusin ka harvemate söögikordadega. See oligi minu tõukeks. Selline enesedistsipliin tõstab enesetunnet ning muidugi on tõsiselt hea meel, kui näen, et kaal tasa ja targu langeb. Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Kaalu- ja söögiteemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Järgmine
Lehekülg 36, lehekülgi kokku 38

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes