KAALUKADU - Kaalukate uus kodu

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri   ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Parimad leiud kosmeetikas
Mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Tervise- ja iluteemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
looduslaps

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 15:17:19    Teema: Parimad leiud kosmeetikas Vasta viitega

Nii rahvas, paluks nüüd panna siia järjest kirja oma parimad leiud kosmeetikas. Kuna tahaks osta endale nt uut jumestuskreemi ja ripsmetu¹iga on ka iga kord mingi jama, siis parem oleks nüüd kuulda teiste arvamusi ja häid leide. Endal on jõle vastik seganahk - ei teagi, milline jumestuskreem nt sobiks kõige paremini, kõike ei jõua ise ka läbi proovida. Nii et jagage oma häid kogemusi ja andke head nõu. Wink Razz
nõuvei hosee!
Külaline

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 16:16:31    Teema: Vasta viitega

mul ka seganahk.hetkel on mf colour adapt, see teeb näo veatuks ja on mõnus siidine, aga päeva lõpus juba läigib.nivea uus riisijahuga oli parem.manhattani pure mat on küll paksu koostisega, aga no hoiab matina ja katab hästi.
Tagasi üles
jäne¹¹

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 17:29:36    Teema: Vasta viitega

Ripsmetu¹¹e olen proovinud mitmeid, kuid viimasel ajal on jäänud lemmikuks L'Oreali Longitude, kuna see on vähemalt minu silmadel üks vähestest, mis ei lähe päeva lõpuks silma alla laiali. Teine minu jaoks oluline tingimus on see, et teda saaks vaha pesta veega ja nii, et silmaalused mustaks ei jääks. Trenni mingit meigieemaldajat kaasa vedada ei viitsi ja nii hea, kui saab selle tu¹i du¹i all lihtsalt maha pesta. Longitude on ainus tu¹s seniproovitutest, mis tõesti veega ka lõplikult maha läheb.

Jumestuskreemi mina ausalt öeldes siiani pole leidnud sellist, mis mulle tõesti meeldiks ja sobiks. Minu meelest kõik nad määrivad ja paar tundi peale pealepanemist hakkab see kreem mind millegipärast häirima. Kõige rohkem meeldis neist mulle üks Oriflame oma (mingi Gold või midagi taolist- pumbaga potsikus) ja see MF Colour Adapt oli ka enam-vähem....
Tegelikult suvel päevitunud nahale meeldis mulle kasutada ka tavalise päevakreemi asemel sellist AVON'i kreemi nagu beautiful morning. Tegi päevitunud naha kuidagi hästi ühtlaseks ja mõnusalt siidiseks.
Külaline

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 18:13:45    Teema: Vasta viitega

Nonnniiiiiiii 8)
Jumestuskreem - siiani kõige paremini sobinud L'Oreali True Match. Mul selline pindkuiv, T-piirkonnast läikiv nahk. Väga ilusti katab ja ühtlustab.

Ripsmetu¹¹idest kas YSL Effet Faux Cils või siis viimasel ajal L'Oreali Double Extension veekindel - minu nõudmine nimelt on, et kui ma koolutan enne ripsmed ära, siis püsigu sellisena õhtuni. L'Oreali omaga püsivadki, nagu miilenkid, aga ainult selle veekindlaga.

Põsepunadest Maybelline Dream Mousse Blush - tahtsin, et oleks seline õhetav tulin-just-väljast jume. Päikesepuudritest on Guerlaini Terracota.

Huuleläigetest erinevad - nt Lancome Juicy Tubes ja taas vana hea L'Oreal Glam Shine, YSL Juicy Rouge on ka OK.

Lauvärvidest fännan kõige rohkem Make Up Store erinevaid variante - nii sädelevaid kui kreemjaid kui neid, mis vett lisades muutuvad.

EDIT: ja olen kasutanud ka kõikvõimalikke muid kaubamärke, alustades Clinique ja lõpetades Diori ja Chaneli ja teab-millega veel, aga kui mõju on sama või isegi parem ja hind on väiksem, siis ei näe põhjust osta kallimat kraami lihtsalt nime pärast Smile

EDIT 2: vaatasin, et ka keha ja juuksed tulid mängu ja täiendan seega nats Smile
Keha: koorijana kasutan Greenlandi papaia-sidruni kehasoola, keha pärast nagu beebipeff. Kreemitan kas sama asja kehavõiga, Body Shopi mangovõiga või siis apteegist Personal Care Aloe Vera kehakreemiga. Viimasel erilist spetsiifilist lõhna pole.
Nägu: puhastan L'Oreali veekindla meigieemaldajaga ja Diori Soothing Toner näoveega. Päevakreem on Palmer's Cocoa Butter Formula, öökreem on Clarinsi Multi-Active Nuit Prevention Plus.
Juuksed: praegu pesen Wella Lifetex Nutricare kuivade juuste ¹ampooniga, olen kasutanud ka Sebastianit, Scwarzkopfi, TIGI't jne. Juustemaskidest hetkel Schwarzkopfi Gliss Kur maskid ja Wella Lifetex vahukooremask. Kõik on vääääga hea lõhnaga Smile minu jaoks on üldse väga oluline igasuste kreemide ja asjade lõhn.
Peale lasen Matrixi Biolage Smoothing Shine Milk'i. Et mu vööni juuksed ei takustuks ja elektrit täis ei läheks.

Viimati muutis seda väike my (25 Märts 2006 22:28:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
looduslaps

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 19:38:55    Teema: Vasta viitega

Shocked Very Happy väike my on väga põhjapanevalt vastanud - aitäh vaeva eest. aga ka teised - olge julged arvamust avaldama.
mul selline loll nahk kohe, peale pesu hirmkuiv, siis hakkab läikima, sõltumata jumestuskreemist, õhtuks kõik rasvane kuidagi. silmad on tundlikud, praegu olen Avoni pikendava juures otsaga, aga pudiseb kuidagi - ei meeldi. põsepuna pole mul üldse vaja, nahk juba loomult eriti roosakas, pigem siis mingit kollast või rohekat tooni meigipõhja vaja panna.
Sofia

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 20:17:38    Teema: Vasta viitega

mul on väga kuiv nahk ja olen talveks leidnud ainukese õige ja hea - the body shop´i hemp face protector. öökreemiks on puhta looduse toitev öökreem meega. samuti meeldib puhta looduse kummeliga silmakreem. üldse on kõik mu kreemid kas body shop või puhas loodus. Smile
väga mõnna on veel BS coconut body scrub - jätab naha pärast selliseks õliseks, mitte kuivaks, mulle väga meeldib. peale seda BS vanilla spice või coconut kehakreem - jube hea lõhnaga kõigele muule heale lisaks!
üldse ei meeldi aga puhta looduse näoveed...
superlemmik on veel palmers´i sunless tanner isepäevitaja - lõhnab hästi, ei jää laiguline ega kollane, tulemus on kohe näha ja ilus! ;3eedh
ripsmetu¹¹idest kasutan praegu MF masterpiece´i ja no ei saa aru, et nüüd kuidagi eriline oleks. normaalne, aga mitte superlemmik.
¹ampoonidest pole ma ka veel seda õiget leidnud, kuigi proovinud olen paljusid. Sad juuksed on õhukesed ja lähevad ruttu mustaks, iga päev pean pesema, seega kui keegi soovitaks mingit eriti head ¹ampooni, oleksin väga tänulik! ;hel9
angel

PostitusPostitatud: 24 Märts 2006 20:41:42    Teema: Vasta viitega

väike my kirjutas:

Jumestuskreem - siiani kõige paremini sobinud L'Oreali True Match. Mul selline pindkuiv, T-piirkonnast läikiv nahk. Väga ilusti katab ja ühtlustab.

Kusjuures mulle pole ükski jumestuskreem nii halvasti sobinud. Parim on minu arust Max Factori Colour Adapt. Aga sellise rasuse naha puhul PEAB panema jumestuskreemi peale puudrit, kasvõi õrna kihi. Siis on õhtuni ilus. Mul tundub olevat samasugune nahk, nagu Looduslapsel Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KuradiNaine
Külaline

PostitusPostitatud: 25 Märts 2006 2:47:14    Teema: Vasta viitega

Kõige paremini on minu seganahka katnud ja vigasi peitnud L'oreal True Match nagu ka eespool siin mainiti. Kaks purki kasutasin ära ja siis tahtsin vaheldust, tundus kuidagi "raske" nahal, eriti kevade/suve perioodil.

Hetkel Max Factori see kahepoolega jumestuskreem (ei tule nimi meelde Embarassed ) Ei meeldi eriti, ajab asja ära, aga päeva jooksul muutub mu kergelt rasusel näonahal laiguliseks :S Tahaksin nüüd veel katsetada kallima hinnaklassi kreeme ja kui need ka ei sobi eks siis True Matchi juurde tagasi..Millegipärast on mul L'oreali, kui firma vastu mingi tõrge, täiesti seletamatu Shocked aga ma millegipärast ei usalda selle firma tooteid Very Happy Kuigi True Match on tegelikult väga hea jum.kreem Smile

Okeii, aeg magama nüüd minna Very Happy
Tagasi üles
Amelie
Külaline

PostitusPostitatud: 25 Märts 2006 13:46:34    Teema: Vasta viitega

Need odavad laiatarbekosmeetika jumestuskreemid mulle üldse ei sobi, tekitavad ainult vistrikke, raske leida ka nii heledat tooni nagu mu nahk. Lisaks ma ei ole ostnud viimased aastad ühtegi kosmeetikatoodet firmadelt, mis teevad loomkatseid. Alguses oli õud, et polegi enam millegagi meikida, aga kes otsib, see leiab!
Kõige parem jumestuskreem on Cinema Secretsil. Maksab rohkem, kestab kauem, katab hästi, ei sisalda mingit jama. Müüakse kosmeetikute juures.

Viimati muutis seda Amelie (25 Märts 2006 22:37:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
angel

PostitusPostitatud: 25 Märts 2006 16:22:16    Teema: Vasta viitega

Praegu ma kasutan ka Wonder Finishit ja meeldib ka aga ainult koos puudriga. Ripsmedu¹¹idest meeldib kõige rohkem Rimmeli Super Lash mascara.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Pailaps

PostitusPostitatud: 25 Märts 2006 17:51:39    Teema: Vasta viitega

Niih. kirjutan siis mõne rea siia...

Näole - hommikuti ja õhtuti kasutan näo puhastamiseks Avoni näopesugeeli (pumbaga pudelis) . Ripsmetuśi eemaldamiseks kas Puhta Looduse näopiima või siis Nivea silmameigieemaldajat (viimane hea, aga kallis). Kreemiks kasutan Puhta Looduse niisutavat kibuvitsakreemi. Eraldi silmaümbruskreemi veel pole.
Kosmeetiku juurde satun harva ja seepärast kasutan kodus Avoni Pure Fectioni savimaski, millel graanulid sees ja see puhastab väga hästi. Saunas tugevas leilis käies on mul ka mingi Avoni graanulitega värk, mida peale hõõrun ja mis peaks puhastama. Clearface vist oli sarja nimi...

Meikimiseks kasutan Max Factori Color Adapti jumestuskreemi ja seni väga rahul olnud..numbriks on 70 natural ja panen seda ainult silmaümbrustesse (sest need siukesed tumepruunid ja mulle ei meeldi), nina-ja lõuapiirkonda. Teistesse kohtadesse kasutan Manhattani nr.3 puudrit.
Kuna ma ise jumetu olen, siis kasutan põsepunaks Nivea blushi, tooniks shade rose. Vahel värvin ka lauge ja selleks kasutan Lumene pärlmutterjast helevalget lauvärvi. Huuleläige on Loreali oma ja läbipaistmatu, aga seda väga ei viitsi kasutada (juuksed jäävad külge), rohkem hügieeniline Nivea huulepulk. Ilma selleta ei saa kuidagi.

Ripsmetuśś ka Loreali oma ja see Lognitude ja juba aastaid, sest sobib kõige rohkem.

Näonahk on tänu beebipillidele küll pisut paremaks läinud, aga T piirkonnas on ikka neid musti komedoone ja kui ma neid ei näpi, on kõik korras, aga vahel jäävad ikka näpud näkku Embarassed

Kehale olen ostnud mitmeid ihupiimu nii Avonist kui ka Body Shopist, aga hetkel olen pidama jäänud Dove firming lotioni´le ja olen rahul - imendub suhteliselt kiiresti, mis vajalik just hommikul ja ei ole väga iseloomulikku lõhna ka, mis oli just Body Shopi ühel ihupiimal, mis oli küll mugavas pumbaga pudelis, aga lõhn häiris. Kusjuures pumbaga pudelid ongi kõige mugavamad, seetõttu valan Dove ihupiima ka alati sinna ringi.
Isepruunistuvat kreemi ma ei ole väga kasutanud, aga kuna Kaubamajas kiideti taevani, siis Bioetyci pruunis tuubis kreemi ostsin ära. Kogemus suhteliselt hea, aga nädala-paari möödudes, kui pole uuesti määrinud, kulub ta laiguliselt maha, nii et solaariumikuur kevadel 5-6 korda on parem.
Tselluliidiga pole ammu võidelnud Twisted Evil (kuigi nüüd enne suve vist peaks) ja selleks samuti see Bioetyc´i sarja potsik ja kui igal hommikul ja õhtul seda määrida ja sisse hõõruda, on tulemused näha, vähemalt minul olid, kui ma kasutasin.

Mis siis veel?
Kätele kasutan ka kas Oriflame või Avoni glütseriiniga kreeme ja eraldi küünehooldust pole, kuna oma küüned tänu tööle väga haprad ja lühikesed ka.

kui midagi meelde tuleb, siis lisan. Very Happy
Suslikuke
Külaline

PostitusPostitatud: 25 Märts 2006 18:46:16    Teema: Vasta viitega

Head on BodyShopi päikesepuuder, kõik küsivad, kas mul loomulikult nii ilus jume ja kiidavad.... Razz
Kanebo oma olen ka proovinud ja see ei kõlba kuhugi... Confused
Väga head on Bojouri jumestuskreem, ma ei oska täpsustada teisiti, kui kõige lahjem versioon...megailus ja loomulik...veidi valgub ainult tuubist liialt välja...
Phytomeri isepruunistav näogeel on ka superlux..
Bojouri ripsmetuzz, mis lubab superpikki ripsmeid ja toimib nii, et ma ei kasuta seda valget osa, niigi pikad tulevad... Very Happy
Aga otsin head isepruunistajat kehale, aidake.... Confused
Tagasi üles
Sonja Hell
Külaline

PostitusPostitatud: 26 Märts 2006 19:44:44    Teema: Vasta viitega

Crizzu kirjutas:

Värv tuleb valida kaela nahatooni järgi. Seda saab kõige paremini teha, kui hõõruda natuke kreemi näo-kaela üleminekukohale ja siis päevavalguse käes vaadata – kui näha ei ole, peaks sobima.

Kunagisest Oriflame´i koolitusest jäi meelde, et parimaks kohaks jumestuskreemi tooni proovimiseks on randme sisepind... Rolling Eyes Poes on kuidagi imelik hakata kaela määrima. Ja poevalgustus on kõike muud kui loomulik, seal saab tooniga petta. Nii et kõige õigem koht on ikkagi kodu...
Tagasi üles
Citizen
Külaline

PostitusPostitatud: 27 Märts 2006 11:37:42    Teema: Vasta viitega

Jumestuskreemi ja ripsmetushi osas olen juba aastaid truuks jäänud Max Factoryle. Näole mökerdamiseks MF'i Long Lasting Perfomance ja ripsmetele Calories 2000. Vahepeal sai mingis laristamishoos proovitud ka igasugu hirmakalleid variante nendest toodetest aga ei ütleks et need kuidagi oma hinda rohkem õigustaksid.
Tagasi üles
Anne-Ly
Külaline

PostitusPostitatud: 27 Märts 2006 16:18:16    Teema: Vasta viitega

talvel kestendavale nahale on väga hea päevakreem kummeli, tilli ja köömnetega.Sellises väikeses kollase/valge tuubiga. Minule sobib superhästi, ei jäta nahka rasvaseks ega midagi Smile
keegi võiks head ripsmedu¹si soovitada, sest valik on nii lai ja siiani pole ma midagi head ka leidnud. Crying or Very sad
Tagasi üles
nelekas
Kaalukadu toetaja
Kaalukadu toetaja

PostitusPostitatud: 28 Märts 2006 17:17:59    Teema: Vasta viitega

1.mina leidsin väga hea juuksemaski, vene oma, maksis 14.- ja teeb juuksed väga mõnusaks., teine parim mask natu kallim, Gliss kuri siidihoolduse oma, ka selle sarja ¹ampoonid sobivad mulle ülihästi
2. ripsmetu¹idest meeldib mulle Maybelline one by one, see mul mitmendat korda. vahepeal muud ja jälle avastasin selle
3. Orto pehmendav kaitsekreem- mõnusa lõhnaga, mõjub hästi, väga hea talvine kreem, odav ka
4. Dove pinguldav ihupiim, nagu pudelil lubatud, on nädalaga nahk siledam
5. Avoni juukseotste seerum otste lõhenemise vastu, mõjub nagu peab ja lõhn on nii mõnus
6. Lemon juice & glycerine kätekreem on ka minu absoluutne lemmik
muidugi on häid tooteid veel aga need hetkel olemas ja seega tulid esimestema meelde
Katz
Administraator
Administraator

PostitusPostitatud: 28 Märts 2006 17:27:33    Teema: Vasta viitega

Meigipõhjaks oli mul oma aastajagu MF Colour adapt ja hetkel on L'Oreali Infalible - mõlemad on väga hästi katvad ja minule sügisest kevadeni sobivad. Suvel ma jumestuskreemi ei kasuta, ainult päikesepuudrit.
Ripsmetu¹id on aga teema, kus ma olen katsetanud kümneid ja kümneid eksemplare ja jäänud viimase aasta jooksul truuks Diori Diorshowle ja Lancome Hypnose'ile. Neid kahte julgen küll soovitada.
Muu kosmeetika osas on nii, et näohoolduses olen jäägitu Lancome ja Elizabeth Ardeni toodete fänn ja nende puhul ämbrisse on suht raske astuda, kui just muidugi pimesi ostu ei soorita.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tiburott
Külaline

PostitusPostitatud: 28 Märts 2006 17:35:56    Teema: Vasta viitega

Mina kaifin ja arvatavasti jäängi kaifima MaxFactorit,olen väike fänn..mis teha. Very Happy ..Nii jumestuskreemid ja ripsmetu¹¹id on head (hind pole ka kvaliteediga võrreldes niii kirves). Kahjuks pole ma leidnud super-fantastilist peitepulka Confused ... Põsepunasid ei kasuta ,selleks on mul pruunistavadpärlid ..mõnusad. Kasutab Avoni omi. Muud nagu make up jaoks mul vaja polegi..mõni lauvärv on ka(Yves Rocher)ja meeldivad.
Tagasi üles
jäne¹¹

PostitusPostitatud: 28 Märts 2006 20:23:19    Teema: Vasta viitega

Soovitage siis juba huuleläikeid ka. Tahaks mingit hästi kerget ja õhulist, aga siiamaani olen ainult selliste paksude ja nätakate (ei tea, mis siin isegi sobiv sõna oleks) otsa sattunud, kus peale pealepanemist huuled muudkui mäts-mäts kokku kleepuvad ja jube ebamugav on.

PostitusPostitatud: 28 Märts 2006 20:52:14    Teema: Vasta viitega

ma sain küll sust aru, jänks. ma ise ei vaata tavaliselt huuleläigete puhul üldse firmat, vaid värvi, kuna õige värvitooni leidmine juba piisavalt keeruline.
aga mätsivad küll - nagu kleebekad (a' mind see nii väga ei häiri - võib-olla selle pärast, et suu ei ole päeva jooksul eriti palju kinni...irw)
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    KAALUKADU - Kaalukate uus kodu -> Tervise- ja iluteemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 16

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes